Merkez Karacasu Beldesi Mesciler Mah. No:102 Gölcük / Bolu

Pzts - Cmts 08:00 - 20:00

0531 769 00 14

0374 262 88 14

Gölcük Halı Yıkama Hakkımızda

  • Bolu Gölcük Halı Yıkama olarak sektöründeki teknolojik gelişmeler ışığında, teknolojik imkanlardan en üst düzeyde yararlanan ekibimiz, kurumsal ve bireysel halı temizliği konusunda uzmanlaşmıştır.
  • Başta Bolu ilimizin Gölcük ilçesi olmak üzere tüm Bolu ilinde da faaliyet gösteren ekibimiz 7 gün 24 saat 4 mevsim uzman ekip ve ekipmanlarımızla size bir telefon kadar yakındır.
  • Bolu Gölcük Halı Yıkama Fabrikası olarak halılarınızı kapıdan teslim aldıktan sonra, nakliye, yıkama, kurutma, parfümleme, paketleme işlemlerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Daha sonra geri teslimat işlemlerini size sözünü verdiğimiz tarih ve saat aralığında gerçekleştiriyoruz.
  • Gölcük Halı Yıkama olarak Bolu de Halı Yıkama ve halı temizliği alanı dışında Perde Yıkama, Store Perde Yıkama, Yorgan ve Battaniye yıkama, kilim yıkama alanlarında da hizmet vermekteyiz.
  • Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Bolu Gölcük Halı Yıkama Hakkımızda

Misyonumuz

İnsanlara zaman kazandırarak başta halı temizliği olmak üzere perde, kilim, yorgan ve battaniye temizliği konusunda profesyonel ve özverili ekibimizle birlikte halı yıkama Bolu denildiğinde ilk akla gelen marka olma hedefiyle yola çıktık.

Temizleme işleminde teknolojik yıkama sistemlerinden destek alarak, hijyen ve temizlik kurallarına uygun olarak çalışan çalışanlarımız ile birlikte en kısa sürede müşterinin ürününü adrese teslim olarak tamamlama konusunda uzman bir ekiple görev yapmaktayız.

Vizyonumuz

Bolu Gölcük Halı Yıkama Fabrikası olarak en büyük gayelerimizden birisi, Gölcük merkezli başladığımız bu yolculuğumuzu tüm Bolu iline yayarak sektördeki en büyük firma haline gelmektir.

Ayrıca teknolojik alt yapımızla birlikte sürekli geliştirdiğimiz işimizi eğitimli ve tecrübeli elemanlarımızı arttırarak daha niteklikli daha kaliteli hale getirmektir.

İlkelerimiz

Halı yıkama hizmetimizde, halınızın kalitesine göre değişen temizlik yöntemleri kullanılarak, halının hiçbir dış etkenden etkilenmemesi sağlanmaktadır. Halının kalitesi bozulmadan,yıpratmadan müşterinin beklentisine uygun bir şekilde temizlenen halılar adrese teslim edilmektedir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verme garantisi verirken, güler yüzlü ve çalışkan ekip arkadaşlarımızı düzenli olarak eğitimden geçirmekteyiz. Halı yıkama konusunda Bolu’nun güvenilir adresi olan firmamız, her zaman kendini geliştirme yolunda ilerlemeyi mümkün kılmaktadır.