Merkez Karacasu Beldesi Mesciler Mah. No:102 Gölcük / Bolu

Pzts - Cmts 08:00 - 20:00

0531 769 00 14

0374 262 88 14

Bolu Gölcük Halı Yıkama

Gölcük Halı Yıkama Bolu Halı Yıkama, Bolu Merkez Halı Yıkama , Mengen Halı Yıkama, Gerede Halı Yıkama, Mudurnu Halı Yıkama, Abant Halı Yıkama, Yeniçağa Halı Yıkama gibi birçok bölgede halı yıkama konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bolu Halı Yıkama Fabrikamız da kesinlikle oto, araç yıkama yapılmamaktadır. Temel olarak halı yıkama üzerine kurulmuş bir tesisimiz bulunmaktadır.

Halılarınızı Nasıl ve Ne ile Yıkıyoruz ?

Bolu Halı Yıkama Otomatik Hali Yıkama Makinası

Halı Yıkama işlemlerimiz, tam otomatik bantlı halı yıkama makinelerinde, kalitesi ve temizliği ile tüm Türkiye de kendini ispatlamış ERA 111 marka halı şampuanı ve bol su ile yıkanmaktadır.

Bolu Halı Yıkama ve Kurutma hizmetlerimiz tamamen kapalı alanlarda yapılmaktadır. Kapalı alanda yapılan kurutma işlemleri sayesinde halıların toz, egzos gazı ve kirden uzak tamamen hijyen ortamında kuruması sağlanmaktadır.

Halılarımız cinslerine göre ayrılarak yıkama ve kurutma işlemleri yapılmaktadır. Özellikle el dokuma halı yıkama işlemlerinde halının rengine zarar gelme ya da bozulma meydana gelmez. El dokuma halıların yıkama şekli normal halıya göre farklılık gösterir. El dokuma halılar teker teker yıkanır ve kullanılan özel deterjanlar halının hiç bir dokusuna zarar vermez.

Gölcük Halı Yıkama Da Kalite Kontrol ve Paketleme

Bolu Halı Yıkama Paketleme ve Kontrol

Kurumuş olan halılarınız özel tezgâh üzerinde kontrol personeli tarafından denetlenir, incelenir eğer bir sorun var ise yeniden yıkama işlemi uygulanır.

Kontrol işleminde herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz ise halılarınız tozlanmaması ve taşıma esnasında zarar görmemesi için özel halı poşetleri ile paketlenir ve gideceği adrese göre yerleştirilerek görevli personelimiz tarafından Gölcük Halı Yıkama servis aracımıza yüklenir.

Bolu Gölcük Halı Yıkama da Teslimat Nasıl Olur ?

Bolu Gölcük Halı Yıkama iletisim

Bolu Halı Yıkama Fabrikası olarak hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde başta Bolu Merkez, Gölcük, Mengen, Abant, Yeniçağa, Mudurnu, Gerede olmak üzere teslimatta asla gecikme olmaz.

Halılarınızı alırken gösterilen hassasiyet, özen teslim edilirken de gösterilir ve halılarınız size temiz bir şekilde belirtilen tarih ve saatte teslim edilir.

Halı Yıkama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bolu Halı Yıkama Halı Kurutma

Halı yıkama işleminde halı cinsine göre ayrılmalıdır ve ona göre deterjanı, şampuanı kullanılmalıdır. Örnek vermek gerekirse yün halınız var ise onu makine halısı deterjanı ile yıkayamazsınız şayet yıkarsanız halıya zarar verir bozarsınız.

Halı yıkama konusunda bir diğer dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken husus ise halıların kurutulması aşamasındadır. Örneğin halılarınızı güneş ışınlarına maruz bırakırsanız halılarınız da solma meydana gelir, daha önce canlı renklere sahip olan halılarınız solmuş bir hal alabilir. Bu yüzden kurutma aşamasında direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Mümkünse kapalı ortam da kurutma yapılmalıdır.

Bolu Gölcük Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar ?

Bolu Gölcük Halı Yıkama Fiyatlari

Bolu Gölcük Halı Yıkama Fabrikasında halı yıkama fiyatları yıkanmak istenen halının türüne, cinsine göre değişmektedir. Halı fiyatları m2 cinsinden hesaplanmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamızın yanında yıkama, temizleme hizmetini piyasaya göre uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamız da bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.