Merkez Karacasu Beldesi Mesciler Mah. No:102 Gölcük / Bolu

Pzts - Cmts 08:00 - 20:00

0531 769 00 14

0374 262 88 14

Bolu Gölcük Yorgan Yıkama

Gölcük Yorgan Yıkama ve Bolu Yorgan Yıkama, Bolu Merkez Yorgan Yıkama , Mengen Yorgan Yıkama, Gerede Yorgan Yıkama, Mudurnu Yorgan Yıkama, Mudurnu Yorgan Yıkama, Abant Yorgan Yıkama, Yeniçağa Yoran Yıkama gibi birçok bölgede yorgan yıkama konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gölcük Yorgan Yıkama

Bolu Gölcük Halı Yıkama Yorgan Yıkama

Özellikle kış aylarında oldukça fazla kullanılan yün yorganlar kir, leke, toz vb. nedenlerle kirlenmektedir. Kirlendiği zaman mikroorganizmalar üretirler ve kötü koku oluşmasına neden olurlar. Bu sebepten sağlığımız açısında risk oluşturan yorgan, yastık gibi eşyaların sene de bir kez yıkanması gerekmektedir.

Ayrıca yün yorganları evde yıkamak oldukça zor bir iştir. Evde yıkanmaya teşebbüs edildiği zaman ya makinelere sığmamakta ya da sığsa bile makinelere zarar vermektedir.

Saydığımız bu sebeplerden ötürü Bolu Gölcük Yorgan Yıkama olarak, yorgan yıkama sektöründe en son teknolojik ürünleri ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla sizlere hizmet vermek için sadece bir telefon kadar uzağız. Telefon numaralarımıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bolu Gölcük Yün Yorgan Yıkama

Bolu Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Yıkama işleminde lekelerin çıkarılması kadar önemli olan bir diğer konu ise bakteriyel temizliktir. Birçok halı yıkama firması halı yıkamanın yanında yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama gibi birçok hizmeti de vermektedir.

Ancak burada önemli olan nokta, yorgan yıkama işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için hanımlarımızın evlerinde kullandığı normal çamaşır makinelerinden daha büyük ( 17kg kadar kapasiteli ) ve daha fonksiyonlu olan özel yıkama makineleri gerekmektedir.

Yün yorgan yıkama işlemine geçmeden varsa zor lekelerin çıkarılması için uygulama yapılır. Renk verme sorunu var ise ayrıştırıcı kullanılır. En son olarak da makinelere yerleştirilerek yıkama işlemi gerçekleştirilir.

Yıkama işleminden sonra yapılması gereken işlem kurutma işlemidir. Elyaf da olsa yün yorgan da olsa yorganlarda çok az da olsa üzerinde içinde nem kalmamalıdır. Tamamen kuruduktan sonra ise yorganlar düzgün bir şekilde paketlenir ve müşterinin adresine teslim edilir.

Bolu Gölcük Yorgan Yıkama Fiyatları Ne Kadar ?

Bolu Gölcük Halı Yıkama Fabrikasında yorgan yıkama fiyatları yıkanmak istenen yorganın türüne göre değişmektedir. Yorganlar kilo hesabıyla fiyatlandırılmaktadır.

Gölcük Yorgan Yıkama olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamızın yanında yıkama hizmetini piyasaya göre uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Yıkama işlemi ve ücretler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.